TP-LINK modul TL-SM311LM SFP (mini-GBIC)

TP-LINK modul TL-SM311LM SFP (mini-GBIC)

(0)
Poglej mnenja
Gibanje cene
LOKACIJE TRGOVIN
Specifikacije izdelkaVrsta naprave:SFP (mini-GBIC) transceiver moduleEnclosure Tip:Plug-in moduleNetworkingConnectivity Technology:WirdečaCabling Tip:1000Base-SXData Link... Preberi cel opis
13,90 € -3 %
13,42 €
1-2 dni
Varnost zagotavljata

Za varnost vaših plačil v spletni trgovini skrbita NLB in Mastercard.

Cena z dostavo
16,42 €
Dobavljivost

Na zalogi Dobavljivo v 1 - 2 dneh od dneva naročila.

Cena je bila osvežena danes ob 14:39.

V vsakem primeru na strani trgovine preverite ali je aktualna cena enaka navedeni na tej strani.

Več o anni.si ponudbi

Ceneje.si ti olajša spletno nakupovanje ter pomaga pri izbiri najboljše ponudbe. Shopper's Mind Slovenija s podelitvijo oznake CERTIFIED SHOP® potrjuje, da je Premium trgovec vreden zaupanja in da je spletna trgovina skladna s standardi EU.

Cena z dostavo
32,57 €
Dobavljivost

Na zalogi

Cena je bila osvežena danes ob 14:22.

V vsakem primeru na strani trgovine preverite ali je aktualna cena enaka navedeni na tej strani.

Več o Senetic ponudbi

Proizvajalec
Cuin Ceneje.si Unique Identification Number
CX003B0D7B
error Prijavi napako
Specifikacije izdelka

Vrsta naprave:
SFP (mini-GBIC) transceiver module
Enclosure Tip:
Plug-in module

Networking

Connectivity Technology:
Wirdeča
Cabling Tip:
1000Base-SX
Data Link Protocol:
Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate:
1 Gbps
Optical Wave Length:
850 nm
Max Transfer Distance:
550 m
Status Indicators:
Status
Posebnosti:
Full duplex capability
Podpira standarde:
IEEE 802.3z

Razširitve / Povezave

Vmesniki:
1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Kompatibilna podnožja:
1 x SFP (mini-GBIC)

Razno

Podpira standarde:
Plug in Play, FCC

Environmental Parameters

Min.delovna temperatura:
0 °C
Max.delovna temperatura:
70 °C
Humidity Range Operating:
10 - 90%
TP-LINK modul TL-SM311LM SFP (mini-GBIC)
TP-LINK modul TL-SM311LM SFP (mini-GBIC)
13,42 €
v anni.si

Želiš med prvimi izvedeti za najboljše sezonske ponudbe? Prijavi se na e-novice, ki jih tedensko pripravljamo zate.

Vnesi pravilen e-naslov

Hvala za prijavo. Kmalu lahko pričakuješ prve tedenske e-novice.

® 2022 Ceneje d.o.o., del skupine Heureka