EQUIP FO optični kabel patch cord LC/ST (DUPLEX) 50/125q 20,0m LSOH, Turkizna

EQUIP FO optični kabel patch cord LC/ST (DUPLEX) 50/125q 20,0m LSOH, Turkizna

(0)
Poglej mnenja
Gibanje cene
LOKACIJE TRGOVIN
Specifikacija kabla: 50/125qMultimodeKonektor: Keramična konicaPlašč: Low Smoke in Zero HalogenBarva kabla: TurkiznaDolžina: 20,0mPakiranje: Equip ZIP vrečkaK vsakem kabl... Preberi cel opis

Ceneje.si ti olajša spletno nakupovanje ter pomaga pri izbiri najboljše ponudbe. Shopper's Mind Slovenija s podelitvijo oznake CERTIFIED SHOP® potrjuje, da je Premium trgovec vreden zaupanja in da je spletna trgovina skladna s standardi EU.

Preverite stroške dostave pri trgovcu
Dobavljivost

na zalogi

Cena je bila osvežena danes ob 10:27.

V vsakem primeru na strani trgovine preverite ali je aktualna cena enaka navedeni na tej strani.

Več o Extreme Digital ponudbi
Ponudba trgovine Extreme Digital za izdelek EQUIP FO optični kabel patch cord LC/ST (DUPLEX) 50/125q 20,0m LSOH, Turkizna. Pravilnost cene in podatkov preveri na spletni strani trgovine.

Proizvajalec
Barva
Cuin Ceneje.si Unique Identification Number
CX003CF118

Specifikacija kabla: 50/125q
Multimode
Konektor: Keramična konica
Plašč: Low Smoke in Zero Halogen
Barva kabla: Turkizna
Dolžina: 20,0m
Pakiranje: Equip ZIP vrečka
K vsakem kablu priložene uradne meritve
OM3=50/125µm
Proizvajalec: Equip

EQUIP FO optični kabel patch cord LC/ST (DUPLEX) 50/125q 20,0m LSOH, Turkizna
EQUIP FO optični kabel patch cord LC/ST (DUPLEX) 50/125q 20,0m LSOH, Turkizna
14,01 €
v Extreme Digital

Želiš med prvimi izvedeti za najboljše sezonske ponudbe? Prijavi se na e-novice, ki jih tedensko pripravljamo zate.

Vnesi pravilen e-naslov

Hvala za prijavo. Kmalu lahko pričakuješ prve tedenske e-novice.

® 2022 Ceneje d.o.o., del skupine Heureka