Supermarket
TP-LINK adapter MC200CM Media converter, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC

TP-LINK adapter MC200CM Media converter, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC

(0)
Poglej mnenja
Gibanje cene
LOKACIJE TRGOVIN
Specifikacije izdelkaVrsta naprave:Media converterEnclosure Tip:zunanjiŠirina:9.5 cmGlobina:7.3 cmDebelina / Višina:2.7 cmNetworkingConnectivity Technology:WirdečaCabling... Preberi cel opis

Ceneje.si ti olajša spletno nakupovanje ter pomaga pri izbiri najboljše ponudbe. Shopper's Mind Slovenija s podelitvijo oznake CERTIFIED SHOP® potrjuje, da je Premium trgovec vreden zaupanja in da je spletna trgovina skladna s standardi EU.

Cena z dostavo
36,28 €
Dobavljivost

Na zalogi

Cena je bila osvežena danes ob 01:00.

V vsakem primeru na strani trgovine preverite ali je aktualna cena enaka navedeni na tej strani.

Več o Senetic ponudbi
Ponudba trgovine Senetic za izdelek TP-LINK adapter MC200CM Media converter, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC. Pravilnost cene in podatkov preveri na spletni strani trgovine.

Proizvajalec
Barva
Full duplex mode
da
Prepoznava "Duplex" načina povezave
da
Št. portov
2
Cuin Ceneje.si Unique Identification Number
CX003B0D79
error Prijavi napako
Specifikacije izdelka

Vrsta naprave:
Media converter
Enclosure Tip:
zunanji
Širina:
9.5 cm
Globina:
7.3 cm
Debelina / Višina:
2.7 cm
Networking

Connectivity Technology:
Wirdeča
Cabling Tip:
1000Base-SX, 1000Base-T
Data Link Protocol:
Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate:
1 Gbps
Optical Wave Length:
850 nm
Max Transfer Distance:
550 m
Status Indicators:
Link activity, power, receive
Posebnosti:
Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), full duplex mode
Podpira standarde:
IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Razširitve / Povezave

Vmesniki:
1 x network - Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ¦ 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode female x 2
Razno

Podpira standarde:
FCC
Power

Power Device:
Polnilec - zunanji
Environmental Parameters

Min.delovna temperatura:
0 °C
Max.delovna temperatura:
40 °C
Humidity Range Operating:
10 - 90%
TP-LINK adapter MC200CM Media converter, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC
TP-LINK adapter MC200CM Media converter, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC
31,22 €
v Senetic

Želiš med prvimi izvedeti za najboljše sezonske ponudbe? Prijavi se na e-novice, ki jih tedensko pripravljamo zate.

Vnesi pravilen e-naslov

Hvala za prijavo. Kmalu lahko pričakuješ prve tedenske e-novice.

® 2022 Ceneje d.o.o., del skupine Heureka